*******JENNY, TONIČKA a BUBA GUMP*******

Vítejte na stránkách B. J. T.eamu :-) B (Buba) J (Jenny) T (Tonička) jsme tři blonďatí - dvě mixteriérky a jeden bíglíček :-)

Z diskuze...

AKCE

21. 3. 2009 - výlet do Chuchelského areálu

Nádherný první jarní den

Kalendářně první jarní den a současně Jennuščino 18 měsíců věku jsme oslavili přímo nádherně – výletem v plné sestavě s holkama Pájou a Mikeyho andílky (Sherry, Žaža, Mikey, Lilly a Fionka) a Verčou a smečkou jezevčíků (Bony, Čertík, Neli, Luccy a Kyra) a to do Chuchelského areálu, kde už jsme sice byli, ale protože se nám tam moc líbí, rádi jsme se tam všichni vrátili. Ráno nás vzbudilo sluníčko, takže jsme hned po probuzení tušili krásný den a nejraději bychom s Jenny vyrazili hned, ale srazík s holkama byl až v 11.00 hodin u Verunčina autíka, takže jsme museli přeci jen ještě chviličku počkat. Alespoň byl prostor na to, abych skočila pro náš oblíbený nápojík na výlety Šok, zabalila jsem batůžek s mlskama pro pejsky a vyrazili jsme s Jenny s kratičkým předstihem už do parku, aby se pořádně vyčůrala, než sedneme do autíka.

V 11,00 hodin už jsme i s Pájou zdravili Verču, která už byla s jezevčíkama též připravená u autíka, dohodli jsme zasedací pořádek a mohlo se vyrazit. Pája s Mikeym a Lilly ve předu a já s ostatními psíky pěkně na zadní sedačce a to i s maličkou Kyruškou, která s námi vyrážela na svůj první velký psí vejletík. Cesta probíhala opět vtipně, nesla se v duchu líbání a tulení, já vám nevím, proč mají vždycky ti naši miláčkové pocit, že se nemyju bo co a musí to po mě opravovat, dostalo se mi tedy mohutného omytí od Bonečka, Jennušky, Luccynky a Nelinky, která dokonce našla způsob, jak mi s vykrouceným krčkem, ze zadního okýnka auta umýt nejen levé ucho, ale dokonale i celou levou část obličeje. Chvilkama mě ani nechtěli nechat nadechnout. Malá Kyruška se mi krčila celou dobu v náručí a když začala zvedat bříško, stačila jsem jen zmateně říct že už je to tady a už to bylo mezi námi, Kyruška si na cestování teprve zvyká a tak se jí ještě trošku houpe žaludek, tudíž si odložila svých pár natrávených granulek mezi nás, abychom už téměř na konci jízdy autem stavěli a uklízeli. Ale zvládli jsme to poměrně rychle, Kyruška se tvářila evidentně spokojeně, takže jsme mohli pokračovat.

Zaparkovali jsme tedy na začátku Chuchelského areálu, vypustili pejsky, otevřeli první Šok, který vzala na výlet i teta Verunka, zapálili si (tedy kromě Páji) první výletovou cigaretku a mohli jsme vyrazit. Všichni se vyloženě radovali, že jsme zase v normální přírodě a né jen ve Vršovickém parku, řádili, běhali, klacíčkovali a chvilkama se všichni stačili vyvonět v nějakých těch „přírodních“ parfémech. Bylo nádherné počasí, překrásně svítilo sluníčko, na něm bylo krásné teplo a tak nám ke štěstí v sobotu opravdu vůbec nic nechybělo. Tedy chvilkama mě osobně trošku chyběla toaletka, holky mi prozradily, že čůrat se během návštěvy Chucheláku chodí u hřbitova, tak jsem se poměrně dlouhý kus cesty ptala, kde že je ten Hřbitov a nakonec musela stejně dřív než jsme k němu došli vlítnout za strom a pustit to dřív. Pak už jsem si mohla odlehčit a z batůžku vytáhnout náš druhý Šoček na posilněnou pro sebe i pro holky. Cestou jsme všichni fotili a komentovali psí hrátky, někdy totiž opravdu vymyslí neskutečné kousky, třeba si najdou místo klacíku už skoro strom a když na to jeden pejsan nestačí, připojí se další a pomůžou si vzájemně, prostě je s nimi srandace veliká. Další legrandu zařídila teta Pája, to když si během procházky připla na svoje pětispřeží místo Sherrynky Jennušku, ta sice koukala trošku vyděšeně, co jako je, ale nakonec to zvládla úžasně. No a já jsem si to užila se skvěle klidnou Sherrynkou, ta šla na samostatném vodítku úplně sama a těsně vedle mě, takže žádné povely "netahej", "pomalu" tak jako s Jenny se nekonaly, no byla to pohoda. Během procházky, jejíž součástí byla i návštěva zoologické zahrádečky, která v Chucheláku je jsme stihli i něco málo z agilitek, něco málo z tanečkování a hlavně si s tetou Pájou taky skoro všichni vyzkoušeli vystavovací postojky, prostě to byl opravdu nádherný den, v němž nechybělo vůbec nic.Kyruška od Verunky (nejmenší a nejmladší člen našeho "klanu") předvedla svou kondici a celou cestu pěkně šlapala úplně sama, byla výborná, krásně si smečku hlídala a na to, že s námi byla dnes prvně, to byl vážně výkon, takže jí samozřejmě odpouštím ten počáteční křest (stačila mě v autě totiž nejen poblinkat, ale i počůrat, což jsem zjistila až po vystoupení z auta) !

Cestou zpět do Vršovic se nám opět do cesty přimotal McDonald a nedalo se odolat, takže jsme si koupili pozdní obídek, který jsme všechny zpucovaly ještě v autě a i když mám zrovna já kliku na to, že mi mojí objednávku zvrtají, pochutnala jsem si stejně i když to co jsem měla ani nevím, jak se jmenovalo, původně to měl být McChicken, ale Chicken to nebylo ani trošku, myslím, že i pejskové mi do ucha mlaskali něco o hovězím, tak nevím, ale jak se říká „hlad je nejlepší kuchař“ tak mi to ani pro tentokrát vůbec nevadilo. Domů jsme dorazili asi v půl 3 a protože jsme ušly kus cesty, musely jsme s Jenny zkontrolovat, jestli nám mezitím někdo neukradl pelíšek. Bylo to báááájo a tak jsem si večer zase pobrukovala tu písničku o krásném dni ! :-) Ano byl to další krááásnej den ! :-) Sluníčko je vidět i na většině foteček, které budou přidány hned jak je uložím na rajče :-)

A spoustu krásného čtení i foteček najdete na stránkách Páji (  http://www.mybeagles.eu/ )    a Verunky    ( http://www.macjezevcik.estranky.cz/clanky/nase-vylety/chuchelak-se-vsemi-psiky )

Žádné komentáře
 
*******Děkujeme za návštěvu*******