*******JENNY, TONIČKA a BUBA GUMP*******

Vítejte na stránkách B. J. T.eamu :-) B (Buba) J (Jenny) T (Tonička) jsme tři blonďatí - dvě mixteriérky a jeden bíglíček :-)

Z diskuze...

AKCE

Masečínská dvouhodinovka

aneb intenzivně trochu jinak..........
Dnes jsme zase vyrazily hopkat do Masečína a sice na dvouhodinový trénink. Ráno jsme se sešli všichni u Verunčiny Felinky už pár minut před 8 hodinou, což sice panička obrblala hned jak lezla z pelíšku, že tedy je to nespravedlivé, když musí i o víkendu vstávat na budíka, ale hned jak mě viděla, že se celá kroutím radostí, že se něco děje, tak jí to brblání přešlo. Ani jí nic jiného nezbývalo, protože takhle poránu sotva mluví, nějak jí vynechávají hlasivky :-)
Cestou byla zase legranda, protože panička seděla s bíglinkama a klukama jezevčíkovatejma na zadní sedačce, takže jsme jí s Bonečkem museli pořádně domýt, tu ranní hygienu totiž pěkně odflákla a Boneček je velmi pozorný, takže mi v tom trošku pomohl. Do Vily Ginety jsme dorazili krátce před 9tou hodinou, stihli jsme se ještě vyčůrat, proběhnout a šlo se na věc. První hodinu jsem hopkala s paničkou jako obvykle pod vedením Evy - naší stálé trenérky. Panička mě chválila za odložení, které se mi opravdu chvílema fakt daří, ale někdy se mi chce se jít podívat co se kde děje a panička mě vždycky rychtuje zpátky na místo, tak jí někdy udělám radost a zůstanu sedět tam kde zrovna chce i když se mi tam vůbec být nechce. Ale hopkání mě děsně baví, takže to vždycky vydržím, abych pak mohla jít hned skrrrrrrrrrrrrr, pak nahoru, sla-lom, sla-lom a hop a skrz hop a hooooooooooooop, jen se mi chce prostě někdy úplně někam jinam, než mi panička říká a ještě si u toho pořád musím opakovat něco jako haf sem haf tam haf tuhle a haf onde a to se paničce taky nelíbí, jenže já si to prostě povídat musím, jináč bych to nevěděla no, pak jsem taky spadla z kladiny, ale vážného se mi nestalo, jen jsem si trošku ubrousila bříško, zase to má výhodu, že když mi ho panička teď maže, tak je mě to moooc příjemné. Po první hodině jsme měli hodinu volno, takže jsme se šli všichni proběhnout do sněhu, kterého je v Masečíně ještě víc než u nás ve Vršovicích, to bylo príma. Moje panička vedla na vodítku Bonečka, takže jsem mohla téměř nerušeně řádit s holkama od Pavlínky a Mikeym a to bylo tedy fakt žůžo, nakonec podívejte se pak taky do sekce foteček, panička tam ty co máme od Pavlínky určo vystaví. Druhou hodinu nás trénovala i trenérka Vlaďka, s ní se nám trénování taky moc líbilo, byla na nás hodná a i když o mě řekla, že jsem roztěkaná a nesoustředěná, tak já jsem jí v závěru hodiny ukázala, že poslouchat umím, jen se mi musí chtít :-)
Takže dnešní hopkání bylo se všemi moc fajn. Cestou zpátky domů byla obvyklá zastávka u Mekáčka, takže jsem heeeeč dostala celou jednu hranolku :-) Jinak byla panička lakotná a všechno to spapala sama, tak jsem jí za to z večeře taky nenechala ani jednu granulku, to má zato, aby věděla jaké to je. Takže to je pro dnešek všechno ňaf a blíz zase příště :-)
Žádné komentáře
 
*******Děkujeme za návštěvu*******