*******JENNY, TONIČKA a BUBA GUMP*******

Vítejte na stránkách B. J. T.eamu :-) B (Buba) J (Jenny) T (Tonička) jsme tři blonďatí - dvě mixteriérky a jeden bíglíček :-)

Z diskuze...

AKCE

Podzimní agilitky v Masečíně

Dnes jsme se opět vypravily na trénink Agillitek, ale tentokrát né na travičku do Komo, ale do haly v Masečíně. Srázek s Verunkou a Pájou jsme měly v půl jedenácté u autíka, které pro tento víkend parkovalo na druhé straně než jsme zvyklé, takže Jennuška nejdřív myslela, že se jede vláčkem do Komo, na rohu parku jsme změnily směr do parku, tak trochu povadla, že jde zřejmě jen o běžné venčeníčko, ale sláva, v parku jsou bíglíci a opuštěný jezevčíček Bonýsek, tak to přeci jen nějaká akcička bude. A taky že jo. Hned po vyčůrání se nasedlo do autíka a vyrazilo směr Masečín. Dozadu jsem se posadila já s holkama a Bonýskem, řídila jako obvykle Verunka, takže o té červené na kterou to profrčela jako by se nezelenalo ani psát nebudu :-))))) a Pája s Majkým, prý aby vzadu nezlobil. Dostatečně ho nahradila Jenny, ostatně někdo přeci zlobit musí, když jsou ostatní tak vzorní. Holky se na mě nalepily ze všech stran a Boneček mě půl cesty líbal, aby ho Verunka neviděla - co kdyby třeba žárlila že ?. Sherrynka mi zahřívala pravé rameno, Žaženka pravé stehno a bok a Lijánka si vybrala místečko rovnou přes půl klínu (nejblíž k mé levé voňavé kapse - fakt tam zbyly jen dvě střívka, tak mi alespoň vyprala svým jazýčkem kapsu) Jennuška trůnila na levém koleni a Bonýsek si lehl před sedící Žaženku a hlavičku mi pokládal na pravé koleno. Tolik psí přítulnosti jsem snad ani nečekala, bylo to super a já jsem si to pro tentokrát fakt užila :-) i když jsem přijela do Masečína trošku spařená, jak mě zahřáli, ale byla to pecka, pravá sedačka zůstala fakt úplně prázdná, bývali bychom pobrali ještě minimálně jednu osobu a 5 pejsanů, auto bylo fakt poloprázdné, na což nejsme zvyklí :-)
Před hopkáním se všichni vyřádili a vyvenčili v okolí, udělali jsme pár foteček, s Verunkou jsme nainhalovaly trochu toho nikotinu do plic, to aby se nám lépe dýchalo a šlo se hopkat.
Pája byla s holkama napsaná do jedné hodiny, takže to měla dnes trošku náročnější, musela to absolvovat všechno hned třikrát, no ale holky jsou super, prostě závodnice a je to už hodně znát. Lijánka zaběhla krásný běh a Verunka to stihla i natočit, tak se snad objeví na stránkách Páji. Nám se s Jennuškou až na ten zbrklý start a její neschopnost ukočírovat to těšení a vyrazit až na povel, dnes taky docela dařilo. Jenny to prostě baví a já mám potíže pořád stejné, nestihnu jí, zvlášť né v okamžiku, kdy začínáme třemi skočkami, dálkou a tunelem, na té rovince mi Jenny dala opět zabrat, pak chvilku zlobila u skoček, protože ten tunel byl prostě blízko a ona by si ho jen tak cvičně proběhla vždycky, když se kolem něj jen mihne. No a Verunka s Bonečkem dnes opravdu předvedli, že už jsou až na pár maličkostí fakt hotoví závodníci. Slalom a hop skrz (ten pitomý kruh) ještě dopilují a zbytek zvládají levou zadní pacinkou. Druhou hodinu běhala Pája jen s Majkým, my s Verunkou jsme dali kávičku a po hodině zasloužené cigárko a pak se na Majka šly koukat. Je to takový raplík a to svoje hopkání taky ještě stihne komentovat :-) ale šlo mu to taky moc pěkně, mě se hrozně líbí sledovat ty pesany, jak je to baví :-) Pak jsme pomohly s uklízením parkuru, zase se šli trochu proběhnout a vyčůrat a jelo se zpátky. Cesta dom už byla bez okřikování Jenny a trhání Benečka vejpůl ve snaze sundat ho z Verunky a vrátit ho zpátky na zadní sedačku, protože byli všichni pejsani tak unavení, že to na zadních sedačkách a okně všechno podřimovalo. Cestou jsme opět potkali pana Meka, něco málo nakoupily, abychom cestu dom absolvovaly všechny s plnou pusinou a Verunka dokonce řídila Felinku bez držení volantu - je fakt výborná řidička, levou rukou hranolky, pravou rukou chickenburger, myslím, že se párkrát za jízdy i napila z kelímku coca-coly a divím se, že si ještě nezapálila cigárko :-) chvilkama zkoušela drobit tak šikovně, že byla v podezření, že drobí k té šalpáce proto, aby řadil Majký rovnou čumáčkem, což nakonec vlastně nebylo třeba, páč ten chickenburger zas nebyl tak velký, aby ho Verunka před další křižovatkou nestihla dojíst :-) cestou ještě chytil popelník, trošku se z něj čoudilo a přestalo to hořet až v okamžiku, kdy Verunka zastavila (možná proto, aby zjistila, že hasičák stejně nevezeme), ale byla připravená ty plameny rozdupat......nevím, jak by chtěla dupat po Felicii, kdyby to čistě náhodou chytlo nějakého lufta :-D.... nakonec to přeci jen přestalo hořet samo, takže se de facto nepřihodilo nic až tak neobvyklého :-) všechno dobře dopadlo, domů jsme dorazili živí,zdraví a navíc jsme se cestou super pobavili :-) Prostě opět to bylo skvělé odpoledne a do rubriky fotky přibude i pár pěkných foteček od Páji.
Žádné komentáře
 
*******Děkujeme za návštěvu*******