*******JENNY, TONIČKA a BUBA GUMP*******

Vítejte na stránkách B. J. T.eamu :-) B (Buba) J (Jenny) T (Tonička) jsme tři blonďatí - dvě mixteriérky a jeden bíglíček :-)

Z diskuze...

AKCE

Prochajda do Hostivaře

7. 2. 2009

Dnes, protože nám všichni psí kamarádi odjeli závodit do Masečína, tak jsme se rozhodli vypravit se na výlet tentokrát úplně sami. Původně jsme měli v plánu vytáhnout i Sárinku, Jeffíka a jejich páníky, jenže slibovali sluníčko a to se nějak od rána na obloze zapomnělo ukázat, jen prý na Moravě svítilo celý den, ale na Moravu bychom to měli trošku z ruky, tak jsme vyrazili v pravé poledne směr tramvajová zastávka a hurááá k Hostivařské přehradě.

Šli jsme tedy s Jennuškou jen já a Jája a i tak jsme si výlet užily. Vzaly jsme to tedy úplně z obráceného konce, než máme ve zvyku, když vyrážíme se smečkami od Páji a Verči, protože pan McDonald obvykle bývá na řadě až na úplném konci prochajdy, pro nás byl dnes na začátku. V tramvaji jela Jennuška jen párkrát, ale dnes to zvládla na jedničku, protože bylo volné sedadlo hned za řidičem, na které jsem si sedla a ona hups na klín, aby viděla na cestu.

Koupily jsme si tedy nějaké to papkání a samozřejmě už tradiční Shock (závislost je závislost) :-) a vyrazily na cestu k přehradě. Tedy to jsme si v té chvíli všechny myslely, že vyrážíme k přehradě, jenže jsem vůbec nevěděla, že kolem Botiče to projít o tramvajovou zastávku výš nejde, protože jsou tam soukromé oplocené pozemky a plot je bohužel až k potoku. Léta letoucí jsem tady nebyla a ještě musím napsat, že mě nemile překvapilo, jaký je v těch místech bordel, samé papíry a nepořádek, no hnus :-/. Vrátily jsme se tedy zpátky na silnici a proběhly to mezi vilkami už na správnou cestičku, která nás dovedla až k přehradě. Cestou jsme si s Jájou zbaštily ty dobrůtky od Mca a na cestě Jenně vyndaly balonek, no to bylo radosti. Ona je fakt poslední dobou magůrek, zvlášť na ten balonek se šňůrkou, co dostala od Páji k Vánocům, prostě ho má za výrazně svůj a je ochotná se na něm i věšet. V jednu chvíli si ho dokonce chtěla schovat v lese, asi abychom ho zas před ní neschovávaly, protože doma jí ho na hraní nedáváme, aby ho nechtěla spapat. Prošly jsme to tedy podél levého břehu ještě zamrzlé přehrady až ke sportovnímu areálu Turínská, cestou jsme si daly na posilněnou náš oblíbený napojík, což si zřejmě na fotkách lze všimnout a moc se nám to líbilo. Potkávaly jsme poměrně dost lidí, s pejsky, dětmi a jinou havětí :-)) a Jenně to evidentně vůbec nevadilo, zvesela si prohopkala celou procházku, až zase v tramvaji se mi stočila na klín do klubíčka a vypadala trošku unaveně. S Jájou si tam Jennuška zatrénovala chvilinku frisbee, ale vážně jen maličkou chvilku, aby to zas nebylo moc. No a když jsme vylezly v Petrovicích, chtěly jsme toho využít a ještě se na chvilku zastavit u ségry na kafíčko, jenže já jsem Pražanda, že bych si občas jednu flákla a vůbec jsem se nedokázala zorientovat, který směr je k ségře ten správný, takže jsme zvolily opačný a dostaly se úplně někam jinam a sice k Lidlu. Tam už se nám nechtělo se vracet, neboť jsme za a) byly všechny jako čuňátka zmazané místy je kolem přehrady poměrně blátivo a na návštěvu se to moc nehodilo a za b) už jsme toho měly taky dost a na Jenně už bylo vidět, že se jí chce víc domů do pelíšku. Takže jsme se po 4 a půl hodinách venku páníčkovi vrátily, špinavé, hladové a poměrně i uondané.

Na fotečky z dnešní prochajdy se můžete podívat zde :

http://jennuska.rajce.idnes.cz/Hostivar_-_7.2.2009/

Žádné komentáře
 
*******Děkujeme za návštěvu*******