*******JENNY, TONIČKA a BUBA GUMP*******

Vítejte na stránkách B. J. T.eamu :-) B (Buba) J (Jenny) T (Tonička) jsme tři blonďatí - dvě mixteriérky a jeden bíglíček :-)

Z diskuze...

AKCE

První setkání s novým rodinným psíkem Sárinkou

aneb přibylo nám do rodiny štěňulko - 2 měsíční fenečka Sára - kříženka Labradora a Leopardího psa, když se to vezme podle lidské smečky, tak je to vlastně Jennušky sestřenice
Pokusím se následující aktulku maličko zkrátit, neboť mě čeká ještě psaní jedné a sice o dnešních aginkách.
Včera jsme byli pozváni k babičce na oběd a protože se u babičky vždycky najde kus nějaké té lidské dobroty i pro Jennušku, Jenny tam chodí opravdu tůůůůze ráda. Včera se tam ale odehrálo taky naše seznámení s novou rodinnou chlupatou kamarádkou a sice Sáruškou, kterou si pořídila Kristýnka, dcera mojí sestry...........ježiš, to je složitý vysvětlování, tak rychle k věci, tedy ke šťěňulce.......když jsme čekali u babičky a všichni byli natěšení na knedlíčkovou polívčičku a výborné kuřecí závitky, tak Jennuška tušila jen vzdáleně, že se jí chystá představit její nová chlupatá rodinná přízeň a sice Sára. Jeffíka už zná a krom toho, že spolu umí skvěle řádit ho Jenna taky umí pěkně potrápit. No myslím, že se ale ve výsledku mají moc rádi a to že jim přibude parťák do hry je vysloveně nadchlo. Proběhlo krátké seznamování a po chvilce už to vypadalo, že jsou spolu odjakživa. Sárinka je miláček, je hrozně roztomilá, protože je to opravdu ještě maličké mimušo, ale děsně jí zajímal Jennušky zakroucený ocásek a snažila se po něm neustále chňapat. Jenny překvapivě nebyla ani příliš dominantní a ačkoliv na Sárku dorážela, byla něha sama, tak na to u ní nejsme příliš zvyklí, protože je to ve většině případů takové naše střeštiprdlo a bývá při hře maličko "halama", zřejmě vycítila, že Sárka je teď ještě úplně maličkatá a až povyroste, nemuselo by se to vyplatit, podle předků by z ní měla být vážně velká holka a já netuším,jestli to dokáží vycítit, ale samotnou mě překvapilo s jakou něhou si obě ty naše holky hrály a jak Jenny přepínala na hru s Jeffem, kterého masila o kousíček víc, no je to chlap tak taky musí něco vydržet :-) no ne ? Přidám sem pár foteček, do sekce "fotky" ale protože mi jde focení čím dál hůř, tak se omlouvám za jejich sníženou kvalitu, porucha není na Vašich přijímačích :-)
Žádné komentáře
 
*******Děkujeme za návštěvu*******