*******JENNY, TONIČKA a BUBA GUMP*******

Vítejte na stránkách B. J. T.eamu :-) B (Buba) J (Jenny) T (Tonička) jsme tři blonďatí - dvě mixteriérky a jeden bíglíček :-)

Z diskuze...

AKCE

První únorové hopkání v Masečíně

1. 2. 2009

Ráno jsme díky rozpisu, ve kterém jsme byli napsaní na první hodinku museli vstávat opravdu brzy, tedy na naše poměry, protože jinak je sobota a neděle jedinými paniččinými dny, kdy zůstává v pelíšku déle, když každý den běhá do práce už krátce po sedmé hodině ranní.

Přestože si teta Verunka nějak pochroumala jednu zadní tlapku a dostala na ní od pana doktora takovou velikánskou tvrdou punčošku, v hopkání s Bonečkem jí to neodradilo, překonala všechnu bolest a jelo se jako obvykle Felinkou a to v plné sestavě s tetou Pájou a strejdou Markem, tedy kromě Čertíka, ten zůstal doma hlídat zbytek smečky. Moje panička sice taky vyhrožovala, že se může stát, že tento týden si na aginky netroufne, že se jí blokujou zádíčka, nebo co, tak jsem jí celou noc pilně zahřívala, teta Verunka pomohla nějakou zázračnou tabletkou, kterou si panička dala do tlamičky a prý super, takže jupíííííííííí hopsando bude :-)

Do Masečína jsme tedy přijely jako obvykle s rezervou na vyčůrání a pak nás všechny nechali páníci zavřené v autě a šli nám postavit na hopsání parkůrek. No já jsem se tak strašně bála, že budeme muset odjet sami, že když se pak blížila panička zase k Felince, jakože nás vyzvednout, tak jsem se úplně klepala radostí, že jí vidím, přeci jen, řídit jsem ještě nezkoušela, zatroubit bych asi zvládla, ale mám krátké tlapky a nedosáhla bych na pedály.

My jsme byly s paničkou hned v první hodině a teta Verunka nám pořídila pár krásných foteček, které sem též určitě zařadíme. Jinak jsem dostala pochvalu, že už začínám trošku reagovat a sledovat paničku, kam se teda jako poběží, ale sem tam mi to ještě ujede, protože se mi nechce zrovna na kladinu, ale mám raději tunýlky, tak když to jde, tak si ho cvičně proběhnu jakože z pilnosti :-)Ale obrovskou radost jsem paničce tentokrát udělala u kruhu, řekla hop a skrz a jak řekla, tak jsem hupla, dokonce mě u toho teta Verunka taky vyfotila, takže mám důkaz, že když se mi chce, tak mi to jde :-) Pak byla taky velká srandace, když běhala Fííííí s Markem, Fíííí já prostě jako kámošku na hraní zbožňuju, tak když jsem viděla, že ke mně běží, tak mi to nedalo a chtěla jsem běžet s ní, dokonce jsem s ní jednou proběhla tunel, to aby se tam nebála, když je taková maličká, ale panička se na mě za to hrozně zlobila, tak jsem s ní dál už pak běžet nemohla. Ostatním pejskům už to jde opravdu výborně, je radost na ně koukat J Tak jsme byli všichni pašáci a moc mě to dnes bavilo. Po naší hodině jsme totiž šli ještě s Markem, Fííí, Lijánkou a Mikeym na prochajdu a to byla taky velká legrace. Markovi a mojí paničce to totiž pěkně klouzalo a já jsem mohla řádit s Fííí i Mikeym, jen Lijánka musela jít na mém vodítku, protože by si Marek i panička prý nedovolili nechat jí proběhnout. Pak už dohopkali i ostatní a jelo se zase domů. Cestou se stavělo zase u toho pana Macdonalda, co prodává takové voňavé houstičky, které já prý ale nesmím, nechápu proč, když to voní a může to panička. Ve Vršovicích jsme byly ještě s paničkou zvané na zahrádku k tetě Verunce za ostatními jezevčíky, ale s poděkováním jsme musely odmítnout, protože doma čekal páníček a hrozně se na nás těšil, tak aby se nezlobil, že jsme celý den pryč.

Ostatní povídání i další fotečky si můžete přečíst a prohlédnout i na stránkách Páji : http://www.mybeagles.eu/ a Verunky : http://www.macjezevcik.estranky.cz/clanky/agility/masecinsky-trenink_-1_2_09

 A naše komentované fotečky,za jejichž pořízení děkujeme Verče  najdete zde :

 http://jennuska.rajce.idnes.cz/Agi_-_1.2.2009_-_Masecin/#album


 

 

Žádné komentáře
 
*******Děkujeme za návštěvu*******