*******JENNY, TONIČKA a BUBA GUMP*******

Vítejte na stránkách B. J. T.eamu :-) B (Buba) J (Jenny) T (Tonička) jsme tři blonďatí - dvě mixteriérky a jeden bíglíček :-)

Z diskuze...

Návštěvka

aneb zanechte stopu

14.02.2011 12:33:48 - Bubínek : Jééé holky, oni nám tady na to ouplně kašlou, takže je budu muset asi kousnout, aby s tím začali konečně něco dělat - tady s tou naší prezentací........to je teda reprezentaceeee toohlééé !Ale jinak moc děkuji za gratulku k výstavě, dělal jsem co jsem mohl, však jsem měl taky sebou tetu, která to se mnou prostě umííí....když jsme teda jeli tam, tak jsem hnedka říkal ......se pobleeeeejuuuu, nebudu psát, co mi na to ta moje teta pověděla, ale nakonec jsem to přežil a bylo to asi jako dobrý, když mě i doma pořád muchlovali a říkali, že jsem prostě kráásnej kluk :-)

A taky děkuju za gratulku k devítiměsícům, vážně nechápu, kam ten čas běží :-) se ho snažím chytnout, ala doma mi pořád říkají, že to nepůjde, ale třeba ho někdy chytnu za ocásek, aby tak nespěchal !

Holky - posílám Vám blíznutí a drcanec prdkou ! A dík !! :-)smiley
09.02.2011 12:20:44 - Lillynka: Ano Lijánka praskne pýchou, protože má tak překrásné dětičky !!! :-) Bubínek byl uuuužasný ! :) Mimochodem synáčku vše nejlepší k dnešním devítiměsíčním narozkám ! smiley
09.02.2011 12:15:55 - Mínuška: Nazdárek bando ;)...chtěly bysme dodatečně poblahopřát Bubínkovi k tomu, jak pěkně se vystavoval na výstavě v Brně :) Vážně šikulka a moc moc Ti to slušelo ;) ...jen tak pěkně dál, já příště pofrčím s Vámi, tak se neboj ...v autě nám bude špatně oběma :-DDDP.S.: Lijánko? ...nepraskneš nám teď pýchou?
19.07.2010 23:03:39 - Trixinka : Ahoj bráško !! A samozřejmě celá komplet smečko ! :-)) Moc krásný článeček, je vidět, že je Bubínek fakt šikulka :-)) Maminka vzkazuje, že z něj má velikou radost, dnes jsme ho viděly a je už vééélikej a celej krásnej ! :-)) Já už jsem taky trošku povyrostla, panička to říkala :-) Dnes jsem teda měla první setkání s veterinou :( Ráno jsem ještě běhala, ale pak se mi udělalo nějak špatně, pořád se mi chtělo spinkat, panička mě nosila ven, ale nožičky mě neposlouchaly, tak divně se pletly, tak sem si hned musela lehnout, bylo to hrozné :( Na prochajdě s Janičkou a pejskama mi bylo líp, to jsem se probrala a chvilku si i hrála, ale pak doma to zas bylo horší, vůbec mě prý nešlo probrat ! Takže místo kola panička s tetou Martinkou mě vzaly do auta a jely jsme někam do Prahy, říkají tomu veterinární ordinace, tam mě prohlédla taková moc príma paní doktorka, jiná než je teta Katka, ale stejně milá :-) Mám teda rýmyčku, ale naštěstí jen tu, jsem jen přichladlá ale nesla jsem to teda hrooozně špatně, prý jsem vypadala na umření ! No jo, my bíglíci to umíme opravdu prožívat :-) Dostala jsem pigáro, že prý něco jako paralén nebo ibuprofen ale pro pejsky a s sebou domů sirupek, hned jak jsem pak viděla zas svojí smečku, tak už jsem ožila, jojo bylo mi hned o moc líp po tém ďobnutí, moc se mi ulevilo a chvilku jsem si i hrála :) A dnes na noc mě prý panička bude držet v postýlce v teplíčku, že mě nepustí, to jo, to si nechám líbit !!! :-) Tak jen doufám, že se ode mě nenastydne i Bubínek, ale panička říkala, že kdyby cokoliv tak hned zavolá tetě Katce, aby kdyžtak taky dostal včeličku !!! Tak to jsem musela všechno povědět, jaká jsem statečná holka a pujdu zas spinkat, prý teď musím odpočívat, i když mě už se teda moc nechce, teď bych zas řádila smileysmiley Mějte se krásně a moooc se na vás těšíme smiley

 
*******Děkujeme za návštěvu*******